Декоративний металевий умивальник Nizza. Італія
- В наявності
- Код: Nizza 01
8 900 ₴
+380 (96) 012-02-22
Київстар/Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алюмінієвий литий умивальник Nizza. Італія.
Раковина з литого алюмінію, оброблена антикорозійним
хромуванням, пофарбована епоксидним порошком антрацитового кольору.
Виробництво Італія.
Кран і сифон в комплект не входять, можна придбати на вибір на нашому сайті в Категорії КРАНИ СИФОНИ
Розміри умивальника:
- максимальна ширина - 50 см
- проєкція від стіни - 36,5 см
- внутрішня глибина - 9,5 см
- задній край - 6,5 см
- загальна висота враховуючи злив - 14 см
- різьбовий зливний отвір - 1"1/4
- вага - 7 кг
- матеріал - литий алюміній
- колір - антрацит
- виробництво - Італія
Встановлюється на стільницю.
Для комплектації умивальника додатково можно придбати латунний сифон Nopiletta.
Можливі різні Модифікації. Уточнюйте у менеджера.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MilanoPark |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 7 кг |
| Матеріал умивальника | Метал |
| Форма умивальника | Квадратна |
| Встановлення умивальника | На п'єдесталі |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 14 мм |
| Глибина | 9.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
- Ціна: 8 900 ₴




